ورود اعضا

دوره ها

          

دوره ویژه 4.5 ماهه ممتاز : این دوره به مدت 4.5 ماه به صورت 3 روز در هفته و هر جلسه 4 ساعت برگزار می گردد . در این دوره زبان آموزان 3 جلد کتاب (American English File (2nd ed را گذرانده و در هر کتاب  به صورت سیستماتیک مورد ارزیابی قرار می گیرند .  امتحانات این مجموعه که بصورت هدفمند طراحی شده اند زبان آموزان را ارزیابی نموده و نتیجه هر امتحان به صورت نموداری و آماری گزارش شده و نقاط ضعف و قوت زبان آموزان در هر امتحان مشخص می شود . هدف اصلی از ارائه نحوه عملکرد زبان آموزان در هر امتحان در ابتدا مشخص شدن نتیجه عملکرد آنها در امتحان وسپس مشخص شدن نقاط ضعف احتمالی جهت رفع و تقویت آنها برای امتحانات بعدی می باشد.در نتیجه زبان آموزان با آگاهی از نحوه پیشرفت خود مراحل یادگیری زبان را طی می نمایند. زبان آموزان  موظف هستند که نمره حداقل قبولی را برای هر کتاب از بین 3 کتاب برای یادگیری کتاب بعدی کسب نمایند . در پایان دوره بعد از گذراندن امتحان Big-Test که شامل کلیه مطالب تدریس شده در 3 کتاب مذکور و در صورت کسب حداقل نمره مورد نیازمدرک دیپلم با تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری که قابلیت ترجمه برای نیازهای خارج از کشور را نیز دارد ارائه خواهد شد .

دوره های ویژه 9 ماهه آخر هفته :

این دوره ها به دو دوره،ویژه 4 ماهه آخر هفته  طبقه بندی می شوند.در این دوره زبان آموزان درمدت9ماه3جلدکتاب (American English File (2nd edرا می گذراند و بعد از گذراندن دوره بصورت کامل  می توانند مدرک مقدماتی  دیپلم زبان را با انجام امتحان Big-Test دریافت نمایند . تمام مراحل ارزیابی هر سطح مشابه سایر دوره ها می باشد . در این دوره ها برای هر سطح زبان آموزان یک روز در هفته (آخر هفته ) به مدت 4 ساعت مراحل آموزش زبان را طی می نمایند. 

 

 

  دوره های عادی : در این دوره 6 کتاب (American English File (2nd ed در مدت 18 ماه تدریس می شود . هر کتاب در مدت 3 ماه بصورت دو روز در هفته وهرجلسه سه ساعت تدریس می گردد . تمام مراحل ارزیابی زبان آموزان در طول ترم همانند دوره های فوق الذکرمی باشد .


 

 

 

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane سارا جوادی 3/7/1395
سلام.شروع ترم دوره ی ترمیک زبان چه زمان میباشد و کی باید مراجعه نماییم؟
 Manager        28/7/1395
با سلام برای دریافت اطلاعات با بخش زبان نیایش تماس حاصل فرمایید . با تشکر موسسه نیایش تلفن : 32276842
shirane اسماتک بند 25/7/1395
سلام من اگربخوام ازاستارترشروع کنم هزینه چقدرهست برای استارترب صورت فشرده وچه روزهایی کلاس است
 Manager        28/7/1395
با سلام برای دریافت اطلاعات با بخش زبان نیایش تماس حاصل فرمایید . با تشکر موسسه نیایش تلفن : 32276842

کانال تلگرام موسسه